
Azt hiszem öregszem. Vagy legalábbis újra nyugtázom, hogy felnőttem. Az évszakok változása mindig csodálattal töltött el, mint minden, ami a természetben történik. Sokat gondoltam rá már gyermekként is, hogy milyen lehet ott élni, ahol csupán egy vagy két évszak létezik, és nincs ez az örökké változó természet, nem érzékelhető ennyire az örök körforgás. Ahogy változik a hőmérséklet, a napszakok hossza, a hangulatok, a fények, a színek, az ...
